Prywatny Gabinet Ginekologiczny w Lubomierzu

O nas

Przychodnia w Lubomierzu od grudnia 2016 roku została wzbogacona o gabinet ginekologiczny. Prywatny gabinet ginekologiczny w Lubomierzu został stworzony z intencją oferowania wysokiej jakości opieki nad kobietami na każdym etapie życia. Gabinet stanowi filie naszej praktyki, którą prowadzimy we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.

Lekarze przyjmujący:
lek. Jakub Kunkiewicz, kierownik poradni
lek. Magdalena Kunkiewicz

Cennik gabinetu (od 1.04.2024r.)
Wizyta - 200 zł,  Cytologia LBC - 100 zł
USG Piersi - 200 zł
Wkładka miedziana - 700 zł
Wkładka hormonalna  - 1400 złTradycja i nowoczeność

Gabinet funkcjonuje w oparciu o fundament wieloletniej praktyki ginekologicznej i będzie jej kontynuacją na terenie gminy Lubomierz, Lubań, Lwówek. Lekarze zaangażowani w prowadzenie gabinetu stale pracują w ramach praktyki szpitalnej i w ośrodkach opieki ambulatoryjnej w Jeleniej Górze i we Wrocławiu.

Gabinet na zdjęciachNajwyższy komfort dla Pacjentki

Miejsce gabinetu ginekologicznego w przychodni Lubomed zostało zaplanowane na długo przed jego właściwym powstaniem. Pozwoliło to na stworzenie najbardziej wygodnego dla Pacjentki miejsca wizyty u ginekologa. Nasz gabinet posiada osobną, wewnętrzną przebieralnię i łazienkę dla Pacjentek. Każda Pacjentka na czas badania dostaje też jednorazowe obuwie i odzież pozwalającą zachować intymność podczas konsultacji. Osobny aneks do badania przedmiotowego i wydawania zaleceń zwiększa wygodę wizyty zarówno dla lekarza jak i Pacjentki. Ambulatorium jest klimatyzowane i gwarantuje komfort wizyty również w upalne letnie dni.

Gabinet został wyposażony w całkowicie nowy fotel ginekologiczny Femia firmy Stiegelmeyer i dodatkowe udogodnienia. Badania ultrasonograficzne wykonywane jest przy użyciu USG z linii najbardziej zaawansowanych ultrasonografów dostępnych na rynku, wiodącej marki Voluson General Electrics.

Nad Pacjentkami czuwa zespół lekarzy, dla których medycyna i ginekologia pozostaje nieprzerwaną pasją od blisko 40 lat - pielęgnowaną w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy tym Pacjentkom, które nam zaufały.
Bogdan, Magdalena i Jakub Kunkiewicz